Těsně, ale přece! Škodova hlavička zajistila Slavii další tři body

Těsně, ale přece! Škodova hlavička zajistila Slavii další tři body

Nejlepší start do nového ročníku od mistrovské sezony 2007/08 prožívají fotbalisté pražské Slavie, kteří potvrdili svou skvělou formu i na půdě Mladé Boleslavi. 

Špatná domácí forma z poslední sezony se na mladoboleslavské přenesla i nyní a nepomohla jim k tomu ani zvýšená aktivita z druhé půle hry. Slavia nepřijela do Středočeského kraje ve zrovna optimálním složení obrany, což se projevilo i na prvních pěti minutách hry, kdy na ni soupeř nalítl a mohl rovnou ve dvou případech otevřít skóre. Sešívaní se ovšem oklepali a začali kontrolovat průběh zápasu, jenž korunoval útočník Škoda gólovou hlavičkou v 34. minutě. Domácí se zejména ve druhém poločase snažili alespoň vyrovnat, avšak žádná jejich střela nenašla správný cíl. 

FORTUNA:LIGA - 4. kolo:

FK Mladá Boleslav - Slavia Praha 0:1 (0:1)
Branka: 34. Milan Škoda
ŽK: 89. Tomáš Ladra
Rozhodčí: P. Julínek - Pelikán, Podaný
FK Mladá Boleslav: Jan Šeda, Antonín Křapka, Laco Takács, Jan Král, Miroslav Keresteš, Michal Hubínek (82. Tomáš Přikryl), Lukáš Hůlka, Lukáš Pauschek (60. Jaroslav Diviš), Tomáš Ladra (89. Jiří Valenta), Tiémoko Konaté, Nikolaj Komličenko
Slavia Praha: Ondřej Kolář, Michal Frydrych, Michael Ngadeu-Ngadjui, Lukáš Pokorný, Jaroslav Zelený, Tomáš Souček, Alexandru Băluță, Miroslav Stoch (90. Jan Bořil), Josef Hušbauer, Peter Olayinka (58. Jaromír Zmrhal), Milan Škoda (81. Stanislav Tecl)