Willian si s Contem do oka nepadli: Kdyby tu zůstal, tak odejdu z Chelsea já

Postupem času vyplouvají na povrch zajímavé zprávy ze Stamford Bridge. Italský kouč Antonio Conte dokázal na této adrese ve své první sezóně získat mistrovský titul, ale v té druhé se začalo něco dít nejen na hřišti, ale i v kabině. Angažován byl nakonec jeho krajan Maurizio Sarri a někteří hráči otevřeně přiznávají, že kdyby nešel on, tak by před touto sezónou měnili klubové barvy oni.

Willian si s Contem do oka nepadli: Kdyby tu zůstal, tak odejdu z Chelsea já

Podobného názoru je také brazilský legionář Willian, o kterého měly prakticky celé léto zájem Manchesteru United a Barcelona. Klíčovým faktorem, proč nakonec v Londýně setrval, byla výměna na trenérském křesle. Potvrdil se tak fakt, že Conte v kabině Blues neválčil jen s Diegem Costou, ale i dalšími hráči.

Barcelona vyslala do Anglie hned tři nabídky, ale ani s jednou nepochodila, neboť Maurizio Sarri vyslovil přání, aby Willian dál pokračoval v barvách Blues. Někdejší lodivod Neapole přichází do Londýna s vizitkou progresivního kouče se zálibou v ofenzivní hře, což má rád právě i brazilský záložník.

„V žádném případě bych tu nezůstal, kdyby to tu dál vedl Conte. Jsem rád, že mohu oblékat dres Chelsea, ale spolupracovat s Contem jsem už nechtěl. S novým trenérem se rád vydám do dalších bojů a odejdu jen v případě, že si to můj klub bude přát,“ nechal se slyšet Willian, který věří, že by Chelsea po nevydařené sezóně mohla opět figurovat mezi aspiranty na titul.