Juventus vyslal Realu odmítavou zprávu, 60 milionů eur za Pjaniče je málo

Juventus vyslal Realu odmítavou zprávu, 60 milionů eur za Pjaniče je málo

Ambiciózní Stará dáma z Juventus Stadium smetla ze stolu nabídku Realu Madrid na bosenského středopolaře Miralema Pjaniče, která se vyšplhala do výše 60 milionů eur, což je zhruba 1,5 miliardy korun.

Úřadující šampion Serie A, který si právě z Madridu pořídil Cristiana Romalda za 112 milionů eur, by si podle listu Tuttosport představoval za osmadvacetiletou hvězdu své záložní řady podobnou sumu.

Ač se o krajana Edina Džeka zajímají také Chelsea, Manchester City nebo Barcelona, klub Pavla Nedvěda nemá v úmyslu prodávat a naopak hodlá dospět k prodloužení stávajícího kontraktu.

V Juve by si představovali, že kolega Dybaly, Cuadrada, Bonucciho a spol. prodlouží smlouvu až do roku 2023 a to se zlepšenými finančními podmínkami. Plat by mu ze 4,5 milionu eur ročně narostl na 6,5 milionu eur, čili asi 167 milionů korun.

Bývalý hráč Mét či AS Řím, který by mohl na San Bernabéu nahradit odcházejícího Luku Modriče, jenž po třech triumfech v Lize mistrů za sebou touží po nové výzvě, hraje nejvyšší italskou Soutěž od roku 2011. V posledních čtyřech ročnících nasbíral 25 branek a 38 asistencí.