Teplice se chtějí oklepat na zlínské Letné. Hraje se nám tam opravdu dobře, prozradil Krob

Teplice se chtějí oklepat na zlínské Letné. Hraje se nám tam opravdu dobře, prozradil Krob

Desáté Teplice by rádi napravily výprask se Spartou na Letné. Ovšem ne pražské, nýbrž zlínské, kde sídlí soubor trenéra Michala Bílka, jemuž patří po čtyřech odehraných zápasech průběžná šestá pozice.

Recept na zlepšení nabídl krajní bek Jan Krob, jenž tento týden na Stínadlech prodloužil kontrakt. "Musíme jeden za druhého bojovat, mluvit na hřišti, makat na sto procent. Proti Spartě to byl ´zápas blbec´. Dostali jsme lekci, ve Zlíně se z toho musíme oklepat," burcoval exsparťanský obránce s krátkou minulostí v Tatranu Prešov, jenž v letošním ročníku nechyběl na trávnících ani minutu a připsal si jednu asistenci.

U Ševců to Sklářům sedí. "Je tam zavřený stadion, opticky menší hřiště, hraje se nám tam opravdu dobře. Myslím si, že nás čeká vyrovnané utkání a věřím, že s lepším koncem pro nás," doplnil svěřenec kouče Daniela Šmejkala, jehož slova vyšla na fkteplice.cz.

Naposledy se Zlín představil v Plzni a domácími byl oceněn. "Musím Zlín pochválit, bránil opravdu dobře, dobře se jeho hráči zajišťovali," pronesl autor rozhodující trefy Michael Krmenčík.

Pokud jde o tuto sezonu, Zlín doma udolal Mladou Boleslav (3:2) a remizoval s Jabloncem (1:1). A co vzájemné zápasy z minulého ročníku? Oba celky si udržely domácí tvrz - Zlín před vlastním publikem zvítězil 2:0 a Teplice si na Stínadlech připsaly triumf 2:1.