Slova, které zajímají všechny sympatizanty Chelsea? Hazardovo prohlášení o blízké budoucnosti

Slova, které zajímají všechny sympatizanty Chelsea? Hazardovo prohlášení o blízké budoucnosti

Bronzový medailista z nedávného světového šampionátu Eden Hazard sice na konci turnaje naznačil, že nadešel čas na změnu působiště, nakonec to však s jeho letním odchodem ze Stamford Bridge nebude tak horké, jak se ještě před pár týdny mohlo zdát.

A to i přesto, že se přestupové okno v LaLize, v rámci níž je spojován s Realem Madrid, uzavře až 31. srpna. Minimálně soutěžní ročník 2018/2019 by ještě měl strávil v londýnské metropoli...

"Právě teď jsem tu šťastný. Uvidíme, co se stane za rok nebo dva, teď ale neodejdu. Všichni ví, co jsem řekl po mistrovství světa, ale zůstal jsem opravdu rád," snažil se uchláchoit fanoušky Blues sedmadvacetiletý špílmachr, který má s Chelsea platnou smlouvu až do 30. června 2020.

Bývalá hvězda Lille dobře ví, že už by ho sportovní vedení klubu ani neprodalo, protože už by nemohlo sehnat adekvátní náhradu. Jak známo, okno na ostrovech se zavřelo již devátý srpnový den.

"Nemohli by podepsat někoho nového. Proto existuje opravdu malá pravděpodobnsot, že by mě někam pustili," pokračoval dvojnásobný šampion Premier League.

V její nové sezoně zasáhl do obou duelů proti Huddersfieldu i Arsenalu jakožto střídající žolík, když odehrál čtrnáct, respektive devětadvacet minut a v obou uvedených vítězných případech si na své konto připsal gólovou asistenci.