Pomohl Příbrami k postupu, ale teď už ho u Litavky nepotřebují. Grajciar tak jde pomáhat Dynamu

Zatímco v minulé sezoně patřil Peter Grajciar k oporám tehdy druholigové Příbrami, v soudobém prvoligovém kádru Josefa Csaplára už to měl s potřebným vytížením těžší.

Pomohl Příbrami k postupu, ale teď už ho u Litavky nepotřebují. Grajciar tak jde pomáhat Dynamu

Bývalý hráč obou slavných pražských "S" to měl při současné formě příbramských záložníků velmi těžké a v prvních pěti kolech se dostal do hry pouze na dvanáct minut v prvním kole proti Teplicím.

Velezkušený slovenský středopolař tak odešel hostovat do Dynama České Budějovice, kterému by měl pomoci k postupu mezi elitu. "Detaily přesunu kluby dolaďují v rámci jednání," zaznělo ve stanovisku středočeského celku sídlícího u řeky Litavky.

Kádr okolo Kladrubského a Táborského se tak rozrostl o další ostřílenou tvář. "Věříme, že do klubu přichází fotbalista, který dokáže vstřelit gól ať už ze hry a nebo ze standardních situací. Je to fotbalista, který toho má v kariéře hodně za sebou a který nastupoval i za slovenskou reprezentaci. Svými zkušenostmi pomohl v loňské sezoně postoupit Příbrami do první ligy a budeme moc rádi, když by pomohl letos i nám," nechal se slyšet kouč jihočeského výběru David HOrejš.

Někdejší hráč Konyasporu, Dinama Tbillisič či Slasku Wroclaw podepsal s Dynamem smlouvu do konce sezony 2018/2019. Fotbalista je s vedením dohodnutý, že "v případě oboustranné spokojenosti dojde k prodloužení kontraktu i na další období."

Čtyřiatřicetiletý Grajciar bude trenérskému štábu k dispozici již v pohárovém utkání proti Jindřichově Hradci.