Nejlepší klima v kabině Liberce za poslední dva roky? Potočný to podepisuje

Nejlepší klima v kabině Liberce za poslední dva roky? Potočný to podepisuje

Roman Potočný nezažívá pod novým trenérem Zsoltem Hornyákem špatnou éru. Důvěru v podobě šesti startů oplatil svému šéfovi dvěma brankami a stejným počtem gólových asistencí.

Slovan dokázal vyloupit příbramskou půdu a svůj podíl na tom měl právě i někdejší útočník teplických Sklářů s minulostí v Brozanech, Táborsku, Opavě či Bohemians 1905. Po třech remízových výsledcích za sebou tak konečně přišlo vysvobození v podobě plného počtu bodů...

Jak říkal kolega Ševčíka, Hybše, Breiteho a spol., v posledních duelech mělo Slovanu chybět pomyslné štěstíčko. "Spadl nám kámen ze srdce. Troufnu si říct, že ve dvou z těch tří remízových zápasů jsme si zasloužili vyhrát. Jsme rádi, že se nám povedlo vstřelit víc než jednu branku. Do zápasu jsme šli s tím, že musíme vyhrát. Jsme rádi, že se nám to povedlo. Přál bych vám vidět, jak to vypadalo po zápase v kabině, když jsme slavili. Takový to snad ještě nebylo za tu dobu, co jsem ve Slovanu," pochvaloval si vylepšené klima v šatně.

Trojnásobný domácí šampion, jehož čeká v sedmém kole domácí zápas s lépe postaveným Baníkem Ostrava, poskočil na průběžnou sedmou pozici a situace je hned o něco růžovější. "Ukázali jsme, že máme dobrý mančaft a jsme silný kolektiv. Uvnitř kabiny jsme hodně silní. Chtěli jsme také ukázat, že stojíme za naším trenérem. Protože za to, jak se k nám chová a je lidský, si to rozhodně zaslouží," chválil svého šéfa sedmadvacetiletý Potočný, jehož slova vyšla na webu fcslovanliberec.cz.

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.