Na kolik vyjde Bohemians Schumacher? Klokani budou platit i jihlavské dluhy hráči a manažerovi

Takže přeci jen si polepší. Mladý německý obránce Till Schumacher opustil po osmi měsících druholigovu Jihlavu a má před sebou angažmá pod trenérem Martinem Haškem ve vršovickém Ďolíčku, kde jsou doma Klokani.

Na kolik vyjde Bohemians Schumacher? Klokani budou platit i jihlavské dluhy hráči a manažerovi

Dvacetiletý levý bek, který byl v minulosti kapitánem dortmundské devatenáctky, měl mít v kontraktu výstupní klauzuli ve výši 250 tisíc eur, což je zhruba 6,5 milionu korun.

Do české metropole se však bude stěhovat za o něco menší peníze. Celková suma by se měla pohybovat okolo 4,5 milionu korun. "Bohemka Jihlavě zaplatí 3 miliony a zároveň uhradí její dluhy k hráči a manažerovi," nechal se slyšet zdroj idnes.cz.

Schumacher, jenž byl nejlépe placeným hráčem Svědíkova kádru, opouští Vysočinu po čtrnácti startech v první a pěti vystoupeních ve druhé lize. V šestém kole proti Vítkovicím totiž nemohl nastoupit kvůli karetnímnu trestu.

Ligový debut v novém zelenobílém trikotu může přijít už v neděli 2. září, kdy se Bohemians 1905 představí na hanáckém Andrově stadionu. Ještě předtím - ve středu 29. 8. - se však Haškova družina představí v MOL Cupu proti Dobrovicím.