Největší síla Ševců? Kordula vypíchl před derby dva muže Bílkova souboru

Největší síla Ševců? Kordula vypíchl před derby dva muže Bílkova souboru

Pondělní dohrávka 6. kola Fortuna ligy proti sobě svede týmy z první poloviny tabulky, které od sebe dělí rozdíl jednoho bodů. Lépe postavený je Zlín, ale špatně na tom není ani Slovácko...

"Spokojenost bych nepřeceňoval. Určitě je to pro nás dobrý vstup do sezóny. Musíme být ale nároční. Na Bohemce a i na Spartě jsme třeba mohli a měli uhrát nějaké body. Na druhou stranu máme devět bodů, takže by nám nemělo nic svazovat nohy,“ uvedl trenér Michal Kordula.

Domácí Ševce uznává. "Viděl jsem utkání Zlína s Teplicemi. Byli v tom utkání lepší a vítězství si zasloužili. Celý zápas udávali tempo hry. Stejně jako my jsme si zasloužili výhru na Dukle. Když dáte zápasu vše, tak vám to fotbal jednou vrátí," pokračoval na webu fcslovacko.cz šéf Sadílka, Zajíce a spol.

Michal Bílek přinesl podle jeho názoru na zlínskou Letnou změny. "Čeká nás úplně jiný Zlín, než jaký jsme znali v minulosti. Už jen změnou rozestavení, složením útočné dvojice, stoperské trojice. Středoví hráči jsou jiní. Mají tým mnohem vyváženější než tomu bylo v minulosti. Největší jejich síla je v soupeřově šestnáctce. Poznar i Beuaguel jsou nepříjemní a z jejich práce těží i další hráči," varoval před největším nebezpečím Kordula.

Čtyřicetiletý stratég z Uherského Hradiště věří, že bude jeho výběr dobře připraven. Spoléhá i na příznivce, kteří to nebudou mít daleko. "Před Duklou jsme brzdili optimismus a stejné je tomu i nyní. Po hráčích vyžaduji stoprocentní koncentraci, aby nedošlo k nějakému podcenění. Víme, v čem je Zlín silný a musíme se na to dobře připravit. Naše mužstvo v předchozích zápasech ukázalo,že může hrát s kýmkoliv a navíc věřím, že nás budou nabíjet naši fanoušci. Utkání se Zlínem má vždycky náboj a je jedno, kde se oba týmy v tabulce nacházejí. I proto věřím, že navzdory pondělnímu termínu bude mít utkání bouřlivou atmosféru. I ve svém okolí vnímám, že pro veřejnost je to velmi atraktivní zápas," uzavřel na stránkách fcslovacko.cz kouč, jenž sedí v čele Slovácka od září 2017.