Zlínští fanoušci vyvolávali Bílkovo jméno: Dobře se to poslouchá, nesmíme ovšem zpychnout

Zlínští fanoušci vyvolávali Bílkovo jméno: Dobře se to poslouchá, nesmíme ovšem zpychnout
OBSAHUJE OHLASY

To, že Zlín v dohrávce šestého kola nejvyšší soutěže ovládne derby a vyhraje na půdě Slovácka čtyřgólovým rozdílem, se i vzhledem k sousedskému postavení v tabulce nečekalo.

Kapitán Slovácka Vlastimil Daníček, jehož klub už neporazil Ševce více než dvanáct let, uvedl, že přístup byl hrozný a výkon otřesný. Jeho mužstvo se k ničemu nedostalo a u každého míče bylo později.

Trenér Michal Bílek se nebál říci, že se jednalo o nejlepší vystoupení Ševců pod jeho vedením. "Povedlo se nám naprosto mimořádně. Ve skvělé atmosféře jsme jednoznačně dominovali. Nesmíme ovšem zpychnout, v sobotu budeme chtít výhru potvrdit doma s Příbramí," varoval bývalý kouč české reprezentace.

Fanoušci, kteří za jeho výběrem nemuseli cestovat až tak daleko, vyvolávali i jeho jméno. "Samozřejmě že se to dobře poslouchá. Rozhodně líp, než když se skanduje „Bílek ven!", což jsem už taky v minulosti zažil. Naši příznivci nám v Hradišti vytvořili skvělé prostředí, i oni mají na našem vítězství značnou zásluhu," chválil fandy šéf Železníka, Poznara, Beauguela a spol.

A velká euforie byla slyšest také z hráčské kabiny. "Co k tomu říct? Naprostá paráda! Byli jsme na Slovácko skvěle připraveni. První dva góly nás uklidnily, celý zápas jsme měli jasně navrch. Vstup do sezóny si užívám, vždyť jsme jen bod za Spartou," připomněl Lukáš Bartošák, jenž se v Uherském Hradišti zaskvěl krásnou gólovou střelou.

 

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.