Věříme, že čas bude teď pracovat pro nás, říká Hašek a dodává: V některých ohledech má Júsuf větší kvalitu než Tetteh

Poté, co dokázali Klokani vyloupit Andrův stadion, čímž Sigmu přikovali na předposlední místo tabulky, vršovický trenér Martin Hašek mluvil o velkém srdci svých svěřenců.

Věříme, že čas bude teď pracovat pro nás, říká Hašek a dodává: V některých ohledech má Júsuf větší kvalitu než Tetteh

"Vstřelili jsme tři góly během chvíle. Kdybychom měli více kvality, tak přidáme i další. Hráči jsou rychlí, pracovití, pohybliví. Tým má velké srdce. Některé brejkové situace si o využití říkali. Jsme nesmírně šťastní. Podle informací Bohemka poprvé v historii samostatné české nejvyšší soutěže v Olomouci. Psali jsme dějiny Bohemians," zářil nadřízený Švece, Maška, Juliše a nově i Schumachera.

Aktuálně se Bohemians 1905 nalézají na lichotivé šesté pozici, což znamená, že by se jích v závěru sezony týkala nadstavbová část. "Chceme zvítězit v každém utkání. Ale ta víra musí být velká. Nejde jen o to si to říkat a uvnitř tomu úplně nevěřit, nýbrž být o tom skálopevně přesvědčený," uvedl webem bohemians.cz citovaný kormidelník s minulostí v Pardubicích, Vlašimi a Spartě.

Hodně chválil i exotického střelce Abdula Júsufa Helala, jenž dosud odehrál v české lize 354 minut čistého času s dvougólovým přínosem. "Júsuf hrál ve druhém poločase velký zápas a ukázal, proč jsme ho kupovali. Když přišel, tak byl schopen odehrát 20 minut. Dnes už zvládá kompletní porci a každým týdnem je na tom lépe. Júsuf je jiný než Tetteh. V některých ohledech má Júsuf větší kvalitu, ale Benjamin je o pět let mladší. Júsuf musel zvládnout adaptaci z bahrajnské ligy na českou. Doufám, že v Bohemce vydrží alespoň tak dlouho jako Tetteh," přál si Hašek, jehož slova vyšla na stránkách bohemians.cz.

V reprezentační pauze čeká Bohemku příprava s Dynamem DrážĎany (hraje se v pátek 7. září) a v osmém kole je přesně o týden později čeká domácí duel s lépe postaveným Zlínem. "Máme před sebou reprezentační pauzu, kde můžeme dostat do formy Jindřiška a Martina Haška, uzdravit Bederku a dotrénovat Júsufa. Věříme, že čas bude teď pracovat pro nás," uzavřel mladší bratr hokejové legendy Dominika Haška.