Projevil o mě zájem přímo majitel Dukly, pochlubil se další dejvický nováček Ďurica

Projevil o mě zájem přímo majitel Dukly, pochlubil se další dejvický nováček Ďurica

Co den, to nová posila do defenzivní řady. Alespoň tak se chovala Dukla v posledních osmačtyřiceti hodinách a po Srbovi Nikolovi Raspopovičovi přivedla také Slováka Jána Ďuricu, jenž byl dosud volným hráčem.

Šestatřicetiletý stoper, jenž prošel Lokomotivem Moskva či Trabzonsporem, se na Julisce dohodl na kontraktu do konce stávajícího ročníku 2018/2019.

Dejvický tým si od příchodu velezkušeného veterána s jednadevadesáti mezinárodními starty slibuje posilu na hřišti i v kabině, kde by měl působit na mladou část osazenstva...

"Poslední dva roky jsem strávil v Turecku a po ukončení smlouvy jsem ještě chtěl hrát fotbal. Majitel Dukly projevil zájem, jsem rád, že jsem tu. Vím, že se Dukla nenachází v dobré situaci, ale přišel jsem jí pomoct a věřím, že společnými silami se odrazíme ode dna," uvedl na webu fkdukla.cz sám Ďurica, jenž podepisoval smlouvu přímo s vlastníkem Petrem Pauknerem.

Právě první muž aktuálně poslední Dukly se k transferu vyjádřil také. "Z podpisu Jána mám radost, protože věřím, že přichází velmi dobrý hráč, který by mohl svými zkušenostmi a kvalitou pomoci i mladším. Myslím, že naši mladíci jsou šikovní a snaží se, ale že vedle sebe ještě potřebují zkušeného tahouna. Věřím, že tím Ján bude," zakončil Paukner.

Ďurica bude podle všeho debutovat v osmém kole proti Slovanu Liberec.