Výchova ode dne 0? Feyenoord překvapil fotbalový svět otevřením vlastní porodnice

Výchova ode dne 0? Feyenoord překvapil fotbalový svět otevřením vlastní porodnice

Feyenoord Rotterdam, který je po čtyřech kolech Eredivisie na třetím místě za Eindhovenem a Ajaxem Amsterdam, nabídl fotbalovému světu překvapení v podobě otevření vlastní porodnice.

"S největší pravděpodobností je to premiéra takového druhu projektu na celém světě," zaznělo na severu indebuurt.nl na adresu "Feyenoord Juniorclubu".

Ať už je to pravda, nebo ne, od tohoto týdne dá patnáctinásobný šampion Nizozemska kartu fanouška a bezplatné členství v klubu každému novorozenci.

Zaměstnavatel Robina van Persieho, který hraje domácí duely na stadionu De Kuip pro více než 51 tisíc diváků, chce již od útlého dětství spojovat nejmladší sympatizanty klubu a to, že nejde o špatný nápad, dokládá i fanouškovský zájem. Ona myšlenka se má těšit velkého zájmu příznivců z celé země.

Představitelé 110 let staré rotterdamské značky doufají, že klubová porodnice přispěje k výchově nové generace fanoušků. Po registraci, kterou za nejmladší členy provedou jejich zákonní zástupci, si bude možno užívat výhody spojené se členstvím. Ať už půjde o přednostní právo dostat na na akce organizované klubem, nebo slevy na vstupeny či suvenýry.