Griezmann opět o budoucnosti: Rád bych si jednou zahrál za tento klub!

Antoine Griezmann v létě odmítl Barcelonu se slovy, že nelze opustit Atletico, kde jej mají tolik rádi. V budoucnosti ale přestup nevylučuje, zvlášť až nebude úplně mladý. Čí dres by rád oblékl? Jméno žádného velkoklubu tu nehledejte.

Griezmann opět o budoucnosti: Rád bych si jednou zahrál za tento klub!

Vlastně tu nehledejte ani jméno žádného existujícího klubu. Tento tým je totiž teprve ve fázi procesu vzniku a první sezónu by měl odehrát 2020. Nenajdeme jej ve fotbalové Evropě, nýbrž na Floridě. Právě v americkém Miami si totiž David Beckham zakládá svůj klub.

A Griezmann angažmá u Beckhama nevylučuje. "Od malička jsem byl obdivovatelem Davida Beckhama, je to můj vzor. Bylo by pro mě ctí zahrát si za jeho klub," praví mistr světa z Francie. "Rád bych ukončil kariéru ve Spojených státech. A je celkem jedno, jestli to bude Los Angeles nebo Miami. Ale pokud tu bude mít Beckham klub, tak proč ne," pokračuje hvězda Atletica Madrid.

Nový účastník v Major League Soccer ponese název Inter Miami. Jenže zatím nemá domácí stadion. Zápasy na stadionu v Miami Gardens, kde hrají svá domácí utkání Delfíni z NFL, nejspíše hrát nebudou. Svatostánek pro Beckhamův tým by ale v roce 2020 stát měl, co nevidět se má začít stavět.