Soupeř sešívaných v Evropské lize udělal hloupou chybu! Zapomněl totiž zapsat hráče

Soupeř sešívaných v Evropské lize udělal hloupou chybu! Zapomněl totiž zapsat hráče

Talentovaný záložník Girondins de Bordeaux Toma Bašič svému týmu nepomůže ve skupině Evropské ligy, kde tým s Jaroslavem Plašilem narazí i na pražskou Slavii. A to ze zcela nepochopitelného důvodu - klub na něj prostě zapomněl.

Toma Bašič přestoupil v létě z Hajduku Split do Bordeaux, krátce po přestupu ale nezažil příjemný moment. Klub jej totiž zapomněl napsat na soupisku Evropské ligy a minimálně v šesti podzimních utkáních Girondins nepomůže. Došlo prý pouze k administrativní chybě.

Předseda klubu Stephane Marin se za chybu omluvil. "Pokud postoupíme do jarní části, tak jej tam určitě připíšeme," slibuje mladému Chorvatovi. Bašič po přestupu z rodné země nastoupil ke dvěma ligovým zápasům v dresu Bordeaux a nepředvedl vůbec špatné výkony.

Slavia ale jeho kvality ve skupině EL nepozná. Girondins de Bordeaux ve skupině Evropské ligy narazí kromě Slavie i na ruský Zenit Petrohrad a dánskou FC Kodaň. Už ve čtvrtek 20.9. odehraje Bordeaux první utkání ve druhé nejprestižnější evropské soutěži, na stadion hostící mistrovství Evropy 2016 totiž přijede právě tým Jindřicha Trpišovského.