Zidane je připraven nahradit Mourinha. Už má dokonce připravený i nákupní seznam!

Zinedine Zidane je od června na svou vlastní žádost bez práce, dobrovolně totiž po třetím triumfu v Lize mistrů v řadě odstoupil z funkce hlavního trenéra Realu Madrid. Nyní je legendární hráč spojován s angažmá na Old Trafford a podle mnohých si už vyhlíží i zimní posily!

Zidane je připraven nahradit Mourinha. Už má dokonce připravený i nákupní seznam!

Zizou se Bílého baletu ujal po zkušenostech asistenta Carla Ancelottiho a trenéra béčka Los Blancos. V lednu 2016 nahradil Rafaela Benitéze a s týmem se mu podařil obrovský úspěch - třikrát v řadě ovládl Ligu mistrů. I to z něj dělá možná toho vůbec nejlepšího trenéra, kterého může fotbal nabídnout. 

Naopak José Mourinho koučování Manchesteru United očividně nezvládá. Tuto sezónu má velké problémy a je velmi pravděpodobné, že ještě na podzim bude odvolán. Na jeho místo má přijít právě bývalý hráč Juventusu, Bordeaux a Realu Madrid. V Anglii by měl praktikovat tu taktiku, se kterou se mu dařilo ve Španělsku. Kromě Ligy mistrů totiž ovládl i La Ligu.

Právě zisk domácí ligy Premier League by byl pro Zidana prioritou. Možná ne v této sezóně, ale v té další určitě. A mistr světa z roku 1998 a držitel Zlatého míče ze stejného roku si k tomu chce uspořádat kádr více podle sebe. Zidane byl zvyklý na pevnou defenzívu pojištěnou kvalitním defenzivním záložníkem, zároveň mu ale vyhovovalo výborní playmakeři v podání Luky Modriče a Toniho Kroose.

A někoho takového by měl přivést na Old Trafford. Defenzivním štítem by se měl nově stát Paul Pogba, do ofenzívy by si ale ZZ rád přivedl jednoho z dvojice Thiago Alcantara a James Rodriguez. Paradoxně to byl ale Zidane, kdo Jamese vyhnal z Realu Madrid kvůli nedostatku herních příležitostí. Francouzský trenér si brousí zuby i na jednoho útočníka, tím by se měl stát Uruguayec Edinson Cavani z PSG.