Co bude s Mešanovičem? Slavia mu nabízí prodloužení, ale jinde mu slibují důležitou roli...

Mezi pěti slávisty, kteří se Janu Nezmarovi a Jindřichu Trpišovskému nevlezli na soupisku pro Evropskou ligu, byl kromě Marko Alvira, Micka van Burena, Jakuba Jugase a Jonase Auera, jenž se odebral na hostování do Viktorie Žižkov, také Muris Mešanovič.

Co bude s Mešanovičem? Slavia mu nabízí prodloužení, ale jinde mu slibují důležitou roli...

Bývalý útočník Dunajské Stredy, Jablonce či Vysočiny Jihlava, jenž působí v českém prostředí kromě jedné výjimky již bezmála dekádu, si má v těchto dnech rozmýšlet svou další sešívanou budoucnost. Protože mu končí smlouva v Edenu již v červnu 2019, zvažuje všechny možnosti a to i přesto, že mu slavné "S" nabízí nový kontrakt, který by stačilo pouze prodloužit...

"Muris se vrací po těžkém zranění do plného tréninku. Zároveň probíhají jednání o prodloužení jeho smlouvy, která mu vyprší za rok. Stejně jako Slavia, tak i Muris mají velký zájem na pokračování dosud úspěšné spolupráce," nechal se slyšet Deníkem Sport citovaný mluvčí Michal Býček.

O osmadvacetiletého bosenského snajpra je však zájem. Sám kolega Tecla a Škody je údajně v kontaktu s novým sportovním ředitelem Mladé Boleslavi Josefem Jinochem. Funkcionář, jenž prošel i Slavií, se ho snažil ulovit na hostování již teď, ovšem společně probírali také možnost, že by se do města automobilů odebral jako volný hráč po vypršení jeho současné dohody. To vše v případě, pakliže by se rozhodl nabízenou smlouvu nepodepsat.

Mistr ze sezony 2016/2017 nastoupil naposledy v lize za Slavii v srpnu 2017, čili před více než rokem. Boleslavi by se hodil i vzhledem ke svému dlouhému výpadku. Trenér Weber by ho totiž mohl dát dohromady s produktivním mladíkem Komlichenkem.