Dukla si chtěla z Letné půjčit Néstora i Rističe, ale se Spartou nenašla společnou řeč

Dukla si chtěla z Letné půjčit Néstora i Rističe, ale se Spartou nenašla společnou řeč

Jak zaznělo na serveru seznamzpravy.cz, poslední tým domácí prvoligové scény Dukla si měla zájem v závěru tuzemského přestupového okna půjčit hned dva kmenové hráče Sparty.

Pohárový přemožitel třetiligového Písku, jehož nově přezval kouč Roman Skuhravý, jemuž vedení v předchozích dnech pořídilo dva zadáky Nikolu Raspopoviče a Jána Ďuricu, se záměrně obrátil na nevyužité zboží slavného "S" a sliboval jim větší možnost herního vytížení.

Konkrétně se jednalo o šestadvacetiletého Španěla Néstora Albiacha, jenž už v Dukle působil dvakrát a naposledy byl na Julisce zapůjčen ve druhé polovině uplynulého ročníku.

Druhou vyhlédnutou položkou byl o čtyři roky mladší bosenský středopolař Mihailo Ristič, jenž dorazil na Letnou z Krasnodaru již v úvodu letošního roku, leč od té doby si na konto připsal pouhé dva ligové starty a směšných 31 odehraných minut.

K dohodě mezi pražskými sousedy však ve finále nedošlo, Sparta s Dukou nenalezly na konci transferového období společnou řeč a oba dejvické cíle tak zůstaly tam, kde jsou.