Řepka se měl objevit v seriálu, ale kvůli jeho problémům se zákonem dostal roli Horváth

Řepka se měl objevit v seriálu, ale kvůli jeho problémům se zákonem dostal roli Horváth

Bývalý hráč Brumova, Zlína, Baníku, Budějovic, Sparty, Fiorentiny či West Hamu United Tomáš Řepka se měl objevit v nově připravovaném seriálu "Kameňák", ovšem nakonec se tak nestane.

Někdejší český reprezentant s pětačtyřiceti mezinárodními starty totiž o svou roli přišel tím, že se producenti rozhodi přetočit některé záběry, v nichž figuroval.

A důvod je zřejmý - mohou za to jeho problémy se zákonem. Je to ostatně jen pár týdnů, co odešel do Městského soudu v Brně s nepravomocným půlročním trestem ve věznici s otrahou za erotické inzeráty směřované na svou bývalou partnerku a matku jeho syna Vlaďku Erbovou.

Exsparťanský kapitán, kterému mimo jiné hrozí osmileté vězení i za milionový podvod s prodejem auta, obdržel nabídku na roli ještě v době, kdy se o jeho problémech se zákonem jen psalo. Ke změně došlo až po zaznění rozsudku...

"K přetočení několika záběrů připravovaného seriálu "Kameňák", ve kterých účinkuje Tomáš Řepka, se televize Nova rozhodla z dramaturgických důvodů," zaznělo na serveru expres.cz.

Čtyřiačtyřicetiletého Řepku, jemuž aktuálně běží rozhovorový pořad naznavý podle jeho častých zkratů "Blikanec, by měl nahradit v seriálu o rok mladší kouč Baníku Sokolov Pavel Horváth, jenž už se dva roky zpět objevil na filmovém plátně díky snímku Miloslava Halíka "Decibely lásky".