Mourinho volá po posilách! Koho si vyhlédl do útoku za 120 milionů eur?

Manažer Manchesteru United José Mourinho nebyl spokojený s letním přestupním obdobím, když se mu z velkých jmen povedlo získat jen Brazilce Freda. Celá řada dalších hráčů, které měl na svém seznamu, však na Old Trafford nezamířila. Nyní si vyhlédl posilu do ofenzivy, na kterou si připravuje 120 milionů euro.

Mourinho volá po posilách! Koho si vyhlédl do útoku za 120 milionů eur?

Jde o čtyřiadvacetiletého útočníka Juventusu Turína Paula Dybalu. Ten ovšem se starou dámou nedávno podepsal nový pětiletý kontrakt, který mu zaručuje příjem 120 tisíc liber týdně. V lednu to na něj přesto portugalský stratég zkusí. Do značné míry bude záležet také na tom, jak velke bude mít Argentinec v Juventusu vytížení, protože konkurence v útoku úřadujícího italského mistra je hodně velká…

Od svého příchodu do Turína odehrál Dybala 100 zápasů, ve kterých dal 52 branek. Velmi vydařenou měl především předloňskou sezonu, kdy pomohl Juve až do finále Ligy mistrů, ve kterém se nakonec radoval Real Madrid. V té loňské se pak blýskl dvaadvaceti ligovými brankami. Letos se ale v Serii A představil zatím jen dvakrát a neprosadil se.

Na svém kontě má i třináct startů za argentinskou reprezentaci, ovšem bez jediného zářezu na pažbě. Na Old Trafford by hrál po boku silné dvojky Romelu Lukaku – Alexis Sánchez. Tak jako tak by přestup nebyl levnou záležitostí. Argentincova hodnota je 120 milionů eur.