Kde bude jednoho dne Stoch končit svou pestrou kariéru? Jedno je jisté, v Edenu to nebude...

Slávisté před pár dny otevírali nový stadion v Nitře, která je domovem pro osmadvacetiletého sešívaného záložníka Miroslava Stocha. Slovenská hvězda, která už ovšem několik let kvůli sporům s Jánem Kozákem nereprezentuje, by na stejném místě jednou ráda uzavřela svou profi kariéru.

Kde bude jednoho dne Stoch končit svou pestrou kariéru? Jedno je jisté, v Edenu to nebude...

"Měl jsem extra motivaci, protože jsem odmalička hdrý Nitran. Plánuji tu na tomto pěkném stadionu, který je mnohem lepší, než tu byl, ukončit kariéru a jednoho dne se tak stane," navnadil fanoušky bývalý hráč Paoku Solun, Al Ainu, Fenerbahce Istanbul, Twente či Chelsea, který v onom přípravném utkání i skóroval a svému týmu pomohl k výhře 2:0.

To, zda by chtěl v české lize strávit i následující roky, však kreativní štírek nesdělil. "Neplánuju a neřeším, co bude. Soustředím se na přítomnost," doplnil webem profutbal.sk citovaný svěřenec kouče Jindřicha Trpišovského, jenž na nejvyšší úrovni debutoval právě v Nitře pod koučem Pavolem Farkašem.

V Edenu je momentálně 169 centimetů vysoký středopolař spokojen. Vytížen je naplno, když nevynechal ani jeden ligový duel sezony a během 591 poskytnutých minut se hned dvakrát zapsal mezi střelce. I díky jeho přičinení slavné "S" vévodí celé soutěži...

"Byl jsem šťastný v každém klubu až na Bursaspor. Věřím, že ve Slavii uděláme tento rok super výsledek. Zahodili jsme za hlavu vypadnutí z LIgy mistrů a v Evropské lize bychom rádi zabojovali o postup ze skupiny. V lize jsme naposledy ukázali charakter zničením Plzně. Jiné cíle než titul si nikdo v klubu nemůže dávat, máme nejlepší kádr," uzavřel na stránkách profutbal.sk Stoch.