My už si několik kol říkáme, že musíme vyhrát, přiznal Hora

Tepličtí Skláři vytěžili z úvodních sedmi vystoupení jen šest bodů a díky tomu operují až ve druhé polovině šestnáctimístného peletonu na dvanácté příčce.

My už si několik kol říkáme, že musíme vyhrát, přiznal Hora

V nedělním osmém kole dorazí na Stínadla Karviná, která zvládla poslední dva starty vítězně a díky tomu je v tabulce se stejným počtem bodů hned za severočeským výběrem.

"Nálada je standardní, všichni se na zápas těšíme. Víme, že není slabých soupeřů, čekáme proto s Karvinou těžké utkání, teď dva zápasy v řadě vyhrála. Věříme, že to utkání můžeme zvládnout. V lize jsme měli problémy dopředu i dozadu, v Mladé Boleslavi se to už zlepšilo. Během pauzy jsme pracovali na všech věcech a doufáme, že to bude v neděli vidět," prohlásil před víkendovým děním hlavní trenér Daniel Šmejkal.

Reprezentační pauzu si teplický celek vyplnil modelovým duelem proti Kozojedům, kterým nastřílel snad sedmnáct branek. "Bylo to pohodové utkání, krásný přátelák v pohodové atmosféře, všichni jsme si to užili," připomněl plánovaný střet s týmem z okresního přeboru Plzeňska sedmadvacetiletý středopolař Jakub Hora

Teplickým cílem je být výše. A proto je třeba začít vítězit před domácím publikem. "My už si několik kol říkáme, že musíme vyhrát, jinak to není ani před Karvinou. Bude to zápas o šest bodů," upozornil na webu fkteplice.cz exslávistický záložník, jenž prošel také Plzní, Českými Budějovicemi či Bohemians 1905.