Nadšený Michael Jordan si plácl s Paris Saint-Germain. Ptáte se na čem?

Nadšený Michael Jordan si plácl s Paris Saint-Germain. Ptáte se na čem?
OBSAHUJE VIDEO

Michael Jordan a jeho stejnojmenná značka s logem "jumpmana" expanduje i do světa fotbalu. Nově bude oblékat francouzského titána Paris Saint-Germain.

V pozměněném logu Paříže připomíná silueta nejbohatšího sportovního důchodce na planetě tradiční Eiffelovou věž, kterou má aktuální lídr Ligue 1 ve znaku.

"Pokaždé, když jsem v Paříži, cítím, že je tu pro Jumpmana spousta prostoru a energie. Dostat tuto značku na dresy PSG je naprosto jiný level. Spojení dvou odlišných stylů, vášnivých komunit a energie v tomto globálním měřítku ve mně vyvolává opravdové nadšení," nechal se slyšet držitel mnoha rekordů NBA, jehož konto zdobí šest ligových triumfů.

Jordan poskytne PSG sadu černých a bílých dresů s červenými akcenty a pochopitelně se dostane i na další doplňky jako kopačky či volnočasové oblečení. Brankářský dres bude výrazně červený, přesně v duchu sortimentu Jordan.

Nové francouzsko-americké spojení se začíná šířit v polovině září a Neymar, Cavani, Mbappé a spol. se do mají něj premiérově navléknout příští týden v zápase Ligy mistrů proti Liverpoolu.

Ligue 1 - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.