Vácha se bude snažit sparťanské cizince na Baník nabudit, předpovídá Jánoš

Ačkoliv odchovanec Sparty s boleslavskou či jihlavskou minulostí Adam Jánoš v Ostravě neabsolvoval letní přípravu, pevné místo v základní sestavě už si vydobyl.

Vácha se bude snažit sparťanské cizince na Baník nabudit, předpovídá Jánoš

A pokud se nestane nic neočekávaného, kouč Bohumil Páník by ho měl v pondělní dohrávce 8. kola poslat na trávník i proti Spartě, proti které by si měl zahrát již popáté.

"Určitě to je speciální zápas. Těším se na to a pevně věřím, že navážeme na naše dosavadní výkony. Vyprodat stadion během pár hodin je skvělé. Jsem za to moc rád. Věřím, že lidem uděláme radost předvedenou hrou," nechal se slyšet na stránkách fcb.cz šestadvacetiletý středopolař.

Protože působil i v týmu soupeře, ví, jak zápasy proti Baníku vnímá letenská obec. "Mají tam dost cizinců, kteří to vnímají určitě trochu jinak než my Češi. Trenér Ščasný se na to hráče určitě snaží připravit, Vácha se je bude snažit zase nabudit, protože cizinci tyhle zápasy zase tak moc neznají. I když několik jich už hrálo proti Baníku v Ostravě na jaře," pokračoval na stránkách fcb.cz kolega Jiráska, Filla, Procházky, Stronatiho a spol.

A jak vidí aktuální sílu slavného "S", které zatím drží krok se špičkou, čímž se lehce rehabilitovalo oproti minulému startu pod Andreou Stramaccionim? "Kvalita jejich hry šla nahoru. Ještě neprohráli, hrají teď celkem dobře. My jim to musíme narušit a věřím, že se skvělými fanoušky v zádech se nám to i podaří," uzavřel Jánoš, který zatím zasáhl do všech sedmi ligových duelů nové sezony, s tím, že má odehráno 556 minut čistého času s bilancí jedné žluté karty.