Šokující zjištění: Klopp Salaha v Liverpoolu nechtěl, ale nakonec byl přehlasován

Šokující zjištění: Klopp Salaha v Liverpoolu nechtěl, ale nakonec byl přehlasován

Umíte si představit uplynulou sezónu Liverpoolu, že by byla stejně úspěšná, kdyby v rudém dresu neoperoval egyptský ostrostřelec Mohamed Salah. Jeho vykoupení z římského AS se zdá být zlatým tahem anglického klubu. Zásluhy byly přes rok připisovány skvělému čichu německého kouče Jürgena Kloppa, ale jak se tak zdá, tak pravda je trochu jiná…

Jürgen Klopp je známým lovcem skrytých talentů, ze kterých dělá hvězdy. Uměl to již během svého působení v Dortmundu, nyní to předvádí i na Anfield Road. Salah je obletovanou tváří, neboť v minulé sezóně zaznamenal 44 branek. Samozřejmě, že o něj v létě měl zájem třeba Real Madrid, ale v tu chvíli už Klopp věděl, jaké zlato ve své kabině má, a prodávat nechtěl.

Ještě před rokem si ale nebyl jistý, kdo to do jeho týmu vlastně přichází. Salah se nedokázal na Ostrovech prosadit v barvách Chelsea, ale v dresu AS Řím se mu poměrně dařilo. Padla poměrně velká suma na jeho odlovení, ale Klopp si nebyl tímto tahem jistý. Kdyby záleželo na něm, tak Salah možná nikdy barvy Liverpoolu hájit nebude.

Díky svým kořenům a znalosti německé Bundesligy totiž vyplouvá na povrch, že chtěl do týmu přivést krajana. Liverpool Echo přišel se zprávou, že Klopp byl posedlí podpisem hvězdičky Bayeru Leverkusen. Julian Brandt je brán jako velice zajímavý artikl, ale kouč Liverpoolu byl nakonec přehlasován svými šéfy, kteří si přáli egyptského ostrostřelce.