Kalvoda to má ve Znojmě nahnuté a kolem už krouží hladoví supi, kteří jsou v trenérském světě bez práce

Kalvoda to má ve Znojmě nahnuté a kolem už krouží hladoví supi, kteří jsou v trenérském světě bez práce

Protože poslední výsledky předposledního Znojma nebyly dobré (remíza na Žižkově, domácí porážka s Prostějovem a vypadnutí z domácího poháru ve Slavičíně), vedení druholigového celku se zabývá možnou trenérskou změnu.

Během reprezentační přestávky zůstal na lavičce zkušený harcovník Leoš Kalvoda, jenž má však úkol, který potřebuje splnit. Pakliže by jeho tým nezvládl nedělní výjezd do Vlašimi, je možné, že na jižní Moravě skončí...

"Pokud se to nepovede, budeme reagovat. Někdo nás musí nakopnout," citoval idnes.cz předsedu znojemského klubu Jiřího Tunku, který zároveň vše neháže pouze na svého stratéga. "Problém je, že my nemáme hráče, který by šance proměňoval. Bijce," uvedl znojemský představitel, jenž přiznal, že ještě může dojít k rychlému posílení.

Testovaný Nizozemec Ronaldo, který odehrál tento týden přípravu proti Blansku a během jednoho poločasu nepřesvědčil, se však novou akvizicí nestane. "Nelíbilo se mi to. Bylo to slaboučké, výběr místa měl vlažný," nebral si servítky bývalý kormidelník Žiliny, Hradce, Slovácka, Frýdku-Místku, Mladé Boleslavi či Sigmy, jehož slova vyšla na idnes.cz.

Šedesátiletý odborník se o možném vyhazovu bavit nechtěl. Zároveň poskytl vyjádření, co říká na to, že poslednímu domácímu utkání Znojma osobně přihlíželo několik trenérů, kteří jsou momentálně bez práce. "Vždycky tam bývají. Je to jejich věc. Já to nedělám. Ve fotbale se pohybuji třicet let, jsem připravený na všechno. Záleží na vedení klubu, jak k tomu přistoupí. Já můžu říct, že klukům věřím, že se z toho dostanou. Je odehraných sedm kol a máme ztrátu tří bodů na Zbrojovku," uzavřel idnes.cz citovaný a optimisticky naladěný šéf Ordoše, Mudry, Teplého a spol.

FNL - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.