Francouzský mladík pobláznil celou Evropu. Favority na jeho zisk jsou...

Francouzský mladík pobláznil celou Evropu. Favority na jeho zisk jsou...

Každý světový šampionát dokáže upozornit na talentované mladíky, kterým by mohla patřit budoucnost. Nejinak tomu bylo i v Rusku, kde nakonec ve finále uspěla Francie. Právě ta ve svých řadách ukrývala dvaadvacetiletého všestranně nadaného obránce, po kterém je nyní v Evropě velká poptávka.

Podle britského listu The Sun je Benjamin Pavard ostře sledován celou řadou zvučných velkoklubů. Již před několika týdny se objevily informace, že mladíka monitoruje Bayern Mnichov nebo Juventus, nyní se očekává, že největší boj o jeho zisk svedou Manchester City a Barcelona.

Barcelona údajně přispěchala s první konkrétní nabídkou, když do Německa vyslala 31 milionů eur. To se zdálo ale Stuttgartu málo, proto ji odmítla. Nyní je na tahu Manchester City a Guardiola je znám tím, že když někoho chce, tak nešetří. Může si to dovolit. Citizens disponují dobrým finančním zázemím a už v mnoha případech uspěli na hráčském trhu díky velkorysým nabídkám.

Pavardovi se daří i v Bundeslize, kde patří k nejzajímavějším obráncům celé soutěže. Jisté je, že již dávno přerostl klub, ve kterém nyní působí. Jeho odchod je nevyhnutelný, ale zatím není jasné, kam se jeho kroky budou ubírat dále. Díky faktu, že může v obraně nastoupit téměř na každém postu, je z něj velmi zajímavé zboží, které by chtěl mít v kabině každý.