Mourinho plánuje posily na leden. Koho chce koupit za 110 milionů eur?

Mourinho plánuje posily na leden. Koho chce koupit za 110 milionů eur?

Manažer Manchesteru United José Mourinho rozhodně nebyl spokojený s tím, jak se mu podařilo v létě posílit. Na Old Trafford z velkých jmen přivedl pouze Brazilce Freda, celá řada jeho dalších vytipovaných posil ale nevyšla. Na leden tak bude mít dost práce. Koho by chtěl přivést?

Velký zájem má portugalský kouč o Maura Icardiho. Argentinský kanonýr dal v minulé sezoně v dresu milánského Interu 29 branek ve 34 zápasech. Podle deníku AS je pětadvacetiletý kanonýr prvním na seznamu, který si někdejší kouč Chelsea, Realu nebo právě Interu Milán na leden připravil.

V lednu by rád využil jeho výkupní klauzole, která činí 110 milionů euro. To je poměrně dost peněz, i když je Icardi podle britského magazínu FourFourTwo osmým nejlepším útočníkem světa. Pomohl mu i fakt, že se pod novým trenérem Argentiny Scalonim vrátil do národního celku. Ten ostatně změnu potřeboval. Stačí vzpomenout na neúspěch na MS, kde zkušení hráči převzali trenérovi kompetence od Sampaoliho, z něhož Messi a spol. učinili pouhou loutku.

V Miláně pobírá Icardi 4,5 milionů eur za sezonu. V Manchesteru by si ale jistě polepšil. Rudým ďáblům by měl pomoci konečně vybojovat nějakou trofej. Mourinhovi se to v posledních dvou sezonách moc nedařilo a nyní by to konečně rád změnil.

V lize jsou United po pěti kolech na osmém místě, když v sobotu zvítězili na hřišti Watfordu 2:1.