Nikdo není víc než klub, reaguje Bale na absenci Ronalda a dodává: Bez něj hrajeme více jako tým

Ačkoliv by se přestup Ronalda do Juventusu dal brát jako událostí, která je už dávno za námi a která se rozhodně nedá změnit, stále se v myslích příznivců Bílého baletu vznáší oblaka odkazující na jisté pochyby v souhře týmu. A právě těmto „pochybám“ se pokusil učinit přítrž druhý hráč Realu, na něhož se v době absence značky CR7 bude nejvíce spoléhat.

Nikdo není víc než klub, reaguje Bale na absenci Ronalda a dodává: Bez něj hrajeme více jako tým

„Lidé si možná mysleli, že se Ronaldův odchod do Turína podepíše na naší hře, ale rozhodně to tak není,“ říká sebevědomě waleský křídelník, jenž byl součástí týmu, který „pouze“ remizoval na půdě Athletica Bilbaa.

„Nepatrným rozdílům v naší hře se nedá vyvarovat, ale zase se dá říct, že hrajeme více jako jedno mužstvo,“ svěřuje se, čímž zametá pod stůl spekulace, že by snad atmosféra v Realu mohla být špatná.

„Dobře, teď jsme sice nevyhráli, ale rozhodně pracujeme jako jeden celek. Na míči jsme více klidní a do naší hry se nevkrádá žádná nervozita. Dokonce bych i řekl, že do zápasů vstupujeme ve větší pohodě než dříve,“ doplňuje dnes již devětadvacetiletý hráč.

I když je doposud ještě velmi brzy soudit, jak moc jsou Baleova slova pravdivá, bookmakeři již Realu bez Ronalda takové vysoké naděje nedávají. V domácí soutěži je čeká nenasytná Barcelona, která také nepůjde po ničem jiném než po ligovém triumfu, a Evropě je spousta ambiciózních celků. Nezbývá nám tedy nic jiného, než čekat, komu nakonec budou více hvězdy nakloněny.