Bailly, Lindelöf, Jones i Smalling jsou prý nespolehliví a United s nimi nic nevyhrají...

Někdejší stoper Albionu či Manchesteru United Rio Ferdinand zastává názor, že současní Rudí ďáblové nedisponují dostatečnou kvalitou k tomu, aby mohli v Champions League pomýšlet na úspěch.

Bailly, Lindelöf, Jones i Smalling jsou prý nespolehliví a United s nimi nic nevyhrají...

"Nemyslím si, že na to mají. Základem každého skvělého týmu, který dokáže velké věci, je obrana. Defenziva United ale není dostatečně silná. A tým se nijak neposílil, takže to nevidím dobře," nebral si servítky webem sport.sk citovaný Angličan.

Jen David de Gea prý dvacetinásobného mistra Premier League nespasí. " V brance mají supermana. Pokud by tam nebyl on, pak nevím, co vše by se v posledních třech nebo čtyřech letech dělo. Kluci před ním jsou každý týden nekonzistentní. Nemůžete stavět obranu na hráčích, kteří nejsou spolehliví. A kromě toho jsou tam hráčí, kteří nemají výkonnost," pokračoval přísný internacionál s klubovou minulostí ve West Hamu, Leedsu, Bournemouthu či Queens Park Rangers.

A nebál se ani konkretizovat. "Pracuje Victor Lindelöf? Ne. Pracuje Eric Bailly? Ne. Chris Smalling a Phil Jones ani zdaleka nenaplňují potenciál, který předvedli, když poprvé vstoupili na Old Trafford do šatny. Některé věci se nemění," krčil rameny vytáhlý rodák z Londýna, jenž se v posledních letech vrhl na box, ovšem povolení k zápasu se mu získat nepodařilo.

Momentálně osmý celek ligy se skóre 8:8 podle něj postoupí ze skupiny, ve které ho mimo jiné čeká i Juventus s Cristianem Ronaldem, nicméně na postup do závěrečných kol to nevypadá. "Budou to dobré zápasy, zejména ty s Cristianem ROnaldem, který se vrací do Manchesteru s Juve. United postoupí ze skupiny, ale pak už příliš daleko nedojde," uzavřel stále teprve devětatřicetiletý Ferdinand, jehož slova vyšla na sport.sk.