Arsenal i Manchester United slídí v Berlíně a není to kvůli Dudovi či Daridovi...

Hertha Berlín vstoupila do nového bundesligového ročníku 2018/2019 přesvědčivě a i po třech kolech je bez prohry na páté příčce tabulky se stejným bodovým ziskem jako druhá Borussia Dortmund.

Arsenal i Manchester United slídí v Berlíně a není to kvůli Dudovi či Daridovi...

Svůj podíl na tom nese i devatenáctiletý odchovanec klubu z Olympijského stadionu Arne Maier, jenž zatím v nové sezoně nevynechal ani minutu a je u všeho.

Je však otázkou, jak dlouho se ho ještě bundesligové dění může týkat. Mládežnický reprezentant našich západních sousedů už má totiž zvučné nápadníky z ostrovů.

Jak zaznělo na serveru bild.de, o nadějného spoluhráče Vladimíra Daridy či Ondreje Dudy, jenž má mimochodem po třech kolech na kontě tři přesné zásahy, stojí v souvislosti s lednovým přestupovým oknem Arsenal i Manchester United.

Nejbližší zápas čeká Herthu v sobotu proti M´gladbachu a na berlínské tribuně by měli mít opět své zástupce oba titáni z Emirates Stadium a Old Trafford. Kanonýři by mimochodem v Londýně rádi viděli i zkušeného Argentince Évera Banegu ze Sevilly, jehož si přeje manažer Unai Emery, ale to už bychom odbočovali...