Herrera a LaLiga? Bilbao hází lasem zatím vedle, neboť se o slovo hlásí větší štika

Devětadvacetiletý španělský záložník Ander Herrera sice nezažívá nejlepší období své kariéry, ale do starého železa rozhodně ještě nepatří. Jeho schopností si jsou moc dobře vědomi v jeho rodné zemi, proto je pravděpodobné, že po této sezóně, zamíří zpět do LaLigy. O zájemce se strachovat nemusí, už se o jeho služby totiž hlásí předem.

Herrera a LaLiga? Bilbao hází lasem zatím vedle, neboť se o slovo hlásí větší štika

Herrera působí na Old Trafford od roku 2014 a patří k nejlepším tvářím týmu, přestože trenéři často přehlíží jeho potenciál. Podle britských odborníků je podceňovaným hráčem, který musí neustále někoho na Ostrovech přesvědčovat o svém talentu. Podle posledních zpráv by mu stávající kontrakt neměl být prodloužen a po sezóně by si mohl hledat nového chlebodárce.

Jeho jméno je již několik měsíců spojováno se zájmem Bilbaa, kde před angažmá u Rudých ďáblů působil. Strávil zde tři sezóny, ve kterých na svůj potenciál výrazně upozornil. Není divu, že baskický celek pokukuje po další spolupráci. Podle listu The Sun má však smůlu, protože se do závodu o jeho hlavu zapojil zvučnější gigant.

Herrera bude v létě volným hráčem, proto jeho budoucí zaměstnavatel nemusí řešit sumu za jeho vykoupení. Do nového klubu půjde zcela zdarma, což nahrává do karet hvězdné Barceloně, která začíná hlasitě hovořit o jeho angažování. Pro devětadvacetiletého záložníka by to mohla být poslední možnost zahrát si v elitním evropském celku.