Dvougólový Tetteh: Je to skvělý pocit, když opouštíte hřiště a lidé vyvolávají vaše jméno

Sparta v devátém kole české nejvyšší soutěže uhájila svou neporazitelnost v nové ligové sezóně. Před domácím publikem nakonec zvítězila 4:1, když se o dva přesné zásahy postaral Benjamin Tetteh. Letní posila z Bohemians 1905, o které někteří kritici tvrdili, že neumí dávat branky. Však i samotný hráč na sobě cítí, že se zlepšuje a může být pro tým přínosem.

Dvougólový Tetteh: Je to skvělý pocit, když opouštíte hřiště a lidé vyvolávají vaše jméno

Tetteh se prosadil ve dvou případech hned v prvním poločase a dal svému týmu více jistoty do druhé půle. „Samozřejmě, že jsem spokojený. Povedlo se mi poprvé dát dvě branky v jednom ligovém duelu. Myslím, že se utkání od utkání zlepšuji. To je důležité, dělá mi to radost,“ nechal se slyšet talentovaný mladík v rozhovoru pro klubové stránky pražského celku.

Sparta Liberec prakticky k ničemu nepustila. Zřejmě zafungovala nová strategie, ve které kouč Zdeněk Ščasný vsadil na hru se třemi stopery. „Cvičili jsme to celý týden a dávali jsme tomu opravdu hodně času. Myslím, že za tu dobu si na to všichni přivykli,“ pokračoval útočník, který již za týden se svými spoluhráči vyzve mistrovskou Plzeň.

„Možná by nám tento výsledek mohl pomoci. Předvedli jsme dobrý výkon a zvítězili. To všem klukům v kabině ještě zvedne sebedůvěru a do Plzně pojedeme v dobré náladě,“ avizuje Tetteh jednu z nejdůležitějších bitev tohoto podzimu. Při svém střídání proti Liberci si také užil moment, kdy fanoušci tleskali a skandovali jeho jméno. „Bylo to skvělé. Ten pocit když opouštíte hřiště a lidé vyvolávají vaše jméno. Je to nepopsatelné. Moc za to všem děkuji,“ dodal střelec Sparty.