Jen jsem uslyšel křupnutí a věděl, že je zle, hlásil Slepička, který svému týmu delší dobu nepomůže

Příbram má na svém kontě v nové sezóně zatím 11 bodů a dokázala zatápět i zvučným soupeřům. Do Karviné si však přijela pro pořádný výprask, navíc se bude muset delší dobu obejít bez Miroslava Slepičky, který si zlomil kotník a minimálně zbytek podzimu bude mimo hru.

Jen jsem uslyšel křupnutí a věděl, že je zle, hlásil Slepička, který svému týmu delší dobu nepomůže

Slepička se zranil již v desáté minutě utkání a musel z hrací plochy. Šestatřicetiletý útočník patřil v minulých kolech k velkým tahounům svého týmu, proto jeho absence bude pro trenéra Scaplára bolestivá. Jeho tým střelil v Karviné pouhou jedinou branku, kterou po změně stran zaznamenal Mingazov.

Ostřílený kanonýr, který se po lehké přestávce vrátil k milovanému sportu, se bude muset podrobit operaci v pražské nemocnici. Doposud stihl svůj tým podpořit čtyřmi brankami, což byla pro Příbram podstatná porce gólů. Nyní se očekává, že pokud vše půjde dobře, mohl by naskočit do jarní části ligy.

„Do mého prostoru šel dlouhý míč, já jsem se na něj snažil dostat, jenže noha mi zůstala v zemi a jen jsem uslyšel křupnutí,“ komentoval šestatřicetiletý forvard moment, ve kterém si přivodil zranění. Již za týden vyzve Příbram na své půdě rozjetou Mladou Boleslav a postavit se ji bude muset bez zkušeného střelce.