Rada: Je to na správné cestě, přes Ďuricu a Raspopoviče se těžko někdo dostane soubojem

OBSAHUJE VIDEO

Dukla si z Androva stadionu neodvezla ani bod a po výjezdu na Hanou tak i nadále zůstává s pouhými třemi získanými body po devíti startech na poslední pozici.

Rada: Je to na správné cestě, přes Ďuricu a Raspopoviče se těžko někdo dostane soubojem

Jak bolestivá byla poslední prohra s předposledním sousedem v tabulce? "Existenční ztráta to není, ale oba týmy měly tři body. Zápas byl z naší strany dobrý, bohužel jsme nepohlídali jednu standardku. Měli jsme šance, i oni měli šance. Škoda," krčil rameny v interview pro idnes.cz dlouholetý brankář dejvického mužstva Filip Rada.

Body přitom nebyly daleko. Jen velezkušený útočník Jan Holenda spálil minimálně dvě obří příležitosti. "Nejsem útočník. Asi byl v těžkých situacím, přesně jsem to neviděl. Musíme dát aspoň gól. S nulou se nevyhrává. V dobrém rozpoložení nebyli, ale my jsme to nedokázali využít. Takový zápas rozhoduje první branka. Herně to bylo dobré, bojovné, všechno, co jsme si řekli," pokračoval syn jabloneckého trenéra Petra Rady.

Přestože se neopustilo poslední místo ani po změně hlavního trenéra, na Julisce jsou stále ještě optimisté. "To bychom si uškodili sami, kdyby jsme psychicky spadli na zem. Zvedá se to herně, je to i vidět. Musíme pracovat dál a bude nás to odměňovat body. Nový trenér Skuhravý zafungoval dobře. Řekl nám, v čem máme silný mančaft, co chce hrát. Nám to vyhovuje. Samozřejmě během jednoho týdne se to nezmění. Je to otázka delší doby, chce to pilovat, ale je to na správné cestě. Je to pozitivní, bude to dobré," doplnil na idnes.cz Rada, který je spokojen také s novými stopery Ďuricou a Raspopovičem. "Jsem nadstandardně spokojený. Jsou to zkušení stopeři, těžko se přes ně někdo dostane soubojem. Jsme rádi, že takoví stopeři v naší situaci přišli," uzavřel čtyřiatřicetiletý hráč, který už na dotyčné adrese zažil trenérskou práci Kozla, Hynka, Šilhavého i Drska.