Sentimentální Neuer projevil úctu k bývalé adrese a rozpálil tím fanoušky Bayernu

Když vedoucí Bayern přijíždel do Gelsenkirchenu k duelu s posledním Schalke 04, které zatím jde od porážky k porážce, jeho dvaatřicetiletá brankářská jednička si vynutila pozornost ještě před samotným výkopem...

Sentimentální Neuer projevil úctu k bývalé adrese a rozpálil tím fanoušky Bayernu

Mohl za to jeho post na osobní sociální síť, ve kterém zazněla slova "Je vždy příjemné vracet se domů." A právě dotyčné vyjádření bavorští příznivci Manuelu Neuerovi vyčítali...

Komentovalo se o sto šest a šesti primáty ověnčený kolega Lewandowského, Gnabryho, Tolissa a spol., jenž začal v Mnichově svůj osmý ročník v řadě, byl vyloženě pod palbou.

"To snad ne! Tvým domovem je Allianz Arena, nikoliv stadion Schalke," čertil se jeden z fandů Bayernu. "Za takovou hlášku bys zasloužil vypískat," zlobil se na mistra světa z roku 2014 další sympatizant mnichovského kolosu.

Současný svěřenec trenéra Nika Kovače, jenž v úvodních čtyřech duelech inkasoval pouze dvakrát, což je nejlepší defenzivní bilance z celé bundesligy, je přitom rodákem z Gelsenkirchenu a do roku 2011, než se přesunul do Mnichova, působil právě ve Veltins Areně v barvách tamního sedminásobného mistra Německa.