Messiho život? Ani za nic! Žije ve zlatém vězení

Messiho život? Ani za nic! Žije ve zlatém vězení

Být jako Lionel Messi? To je snem mnoha malých kluků, kteří začínají běhat po zeleném plácku. A zdaleka ne jen jejich. Nic ale není tak, jak se zdá být. Podle někdejšího italského útočníka Daniho Osvalda není Messiho život tak idylický, jak by se mohlo zdát.

Osvaldo, rodák z argentinského Lanúsu, se rozhodl před pár lety pověsit kopačky na hřebík a nyní prozradil, že by s Messim v žádném případě neměnil. Ofenzivní klenot Barcelony a modla argentinských fanoušků je spolu s Cristianem Ronaldem nejlepším hráčem planety. Ročně vydělává desítky milionů eur, znají ho lidé po celém světě. Může mít vše, co chce. Tedy skoro vše.

„Jestli bych chtěl být jako Messi? Ne. Chtěl bych umět hrát jako on, ale nechtěl bych jeho život. Je to jako kdyby žil ve zlatém vězení,“ řekl nyní dvaatřicetiletý Osvaldo deníku Marca.

„Nemůže si dát v klidu drink, večeři nebo si jít jen něco koupit. Možná je mu to jedno, ale mně by to jedno nebylo. Dovedu si představit, že si koupí tu největší televizi na světě a dá si ji do obýváku, ale nikdy ji nepoužije. Může mít Ferrari, ale když bydlí 15 minut od tréninkového centra, tak k čemu mu je,“ pokračoval Osvaldo.

A co vy? Měnili byste s Lionelem Messim?