Bude Klopp opět spolupracovat s Götzem? Zvěsti o liverpoolském náletu na Dortmund jsou tady

Bude Klopp opět spolupracovat s Götzem? Zvěsti o liverpoolském náletu na Dortmund jsou tady

Vedoucí celek Premier League z města Beatles by se podle informací Sky Sports mohl v zimním přestupovém okně přivést na ostrovy velmi zajímavou posilu.

Jedná se o německého mistra světa z roku 2014 Maria Götzeho, jemuž poslední sezony nevycházejí podle představ a možná by potřeboval úplnou změnu prostředí (přesně to mu nedávno prostřednictvím médií doporučil také Lothar Matthäus).

Ofenzivní záložník už se neprosadil podle představ v Bayernu a příliš mu to nejde ani po návratu do Signal Iduna Parku, kde se mu nedaří navázat na předešlé výkony a je pouze náhradníkem.

Bundesliga má za sebou čtyři kola. Šestadvacetiletý svěřenec Luciena Favreho zatím neodehrál ani minutu. 64 minut si však připsal alespoň v DFB Pokalu a 64 minut v Champions League.

U řeky Mersey by se mohl Götze potkat se známým manažerem Jürgenem Kloppem, který byl u toho, když jeho hvězda zářila na fotbalovém nebi nejjasněji. Již téměř tři roky už však vládne pevnou rukou v Liverpoolu.

Neúspěšného finalistu poslední Ligy mistrů mimochodem tento týden čekají dva střety s Chelsea - nejprve v Ligovém poháru na Anfield Road (ve středu od 20:45) a poté i v Premier League na Stamford Bridge (v sobotu od 18:30). Manažer Blues Maurizio Sarri se před poutavými zápasy nechal slyšet, že jeho tým je teprve na začátku procesu a že jsou Salah, Firmino, Mané a spol. stále ještě před nimi.