Ronaldo se jednoho dne do Realu vrátí, předpověděl Pérez

Ronaldo se jednoho dne do Realu vrátí, předpověděl Pérez

O tom, že Real ztratil odchodem Cristiana Ronalda nejen největší sportovní, ale i marketingovou hvězdu, už se v posledních týdnech napsalo více než dost. Prezident Los Blancos Florentino Pérez se však na pětinásobného držitele Zlatého míče za jeho úprk do Juventusu Turín nezlobí...

"Pokud bych ho dnes potkal, tak bych ho objal. Fanoušci Realu Madrid jsou moc hrdí na to, že s námi Cristiano Ronaldo strávil devět sezon," připomněl první muž úřadujícího šampiona Ligy mistrů.

Pořád jsou navíc přítomny hvězdy jako Raphael Varane, Sergio Ramos, Marcelo či Luka Modrič. Žádná z nich nechyběla v nejlepší jedenáctce FIFA. "Když lidé říkají, že musíme mít nejlepší hráče na světě, vždycky říkám, že už je máme. Žádný klub nemá mezi jedenácti nominovanými tolik fotbalistů. Je to důkaz toho, že máme nejlepšího hráče na světě. A můžeme to říci s úplnou pokorou," pronesl šéf madridského kolosu.

Na CR7 se ve španělské metropopli ale nezapomene a navíc mu prezident nechává otevřená vrátka zpět. "Je to důstojný nástupce Alfreda Di Stefána. Jedná se o hráče, který zaznamenal nejvíce branek v historii Realu Madrid. Je jedním z hráčů, které nosí fanoušci v srdci a budou na ně vzpomínat z generace na generaci. A co víc - je jedním z těch, kteří se jednoho dne vrátí," překvapil Pérez.

Na hráčský návrat už to zřejmě nevypadá, nicméně po ukončení aktivní kariéry to bude možné. Ať už na pozici v realizačním týmu, nebo vedení klubu, možností je hned několik. I ikony madridské minulosti jako Roberto Carlos nebo Zinedine Zidane se na San Bernabéu vrátily...