Čerstvé přestupové cíle Bayernu? Gólman Benfiky i obránce Lipska

Čerstvé přestupové cíle Bayernu? Gólman Benfiky i obránce Lipska

Ačkoliv vstoupil Bayern do nového bundesligového ročníku bez potíží a pod novým trenérem Niko Kovačem dosud neprohrál, sportovní vedení bavorské značky v útrobách Allianz Areny dál pracuje na posilách do budoucnosti.

Úřadujícímu německému mistrovi by se líbil v Mnichově dvaadvacetiletý krajní obránce ve službách Red Bullu Lipsko Lukas Klostermann, jehož už skauti pravidelně monitorují.

Jedná se o kapitána německé jednadvacítky, který hrál v minulosti za Bochum a v nejvyšší německé soutěži zatím nasbíral jen devětadvacet startů. Smlouvu v Red Bull Areně má ale až do roku 2021.

Dalším, koho mají představitelé Bayernu v hledáčku, je brankář Odisseas Vlachodimos, který začal zářit v trikotu portugalského obra Benfiky Lisabon.

Na jihu Starého kontinentu by však čtyřiadvacetiletý strážce svatyně s minulostí ve Stuttgartu a Panathinaikosu Atény nemusel vydržet příliš dlouho.

Neuer i jeho náhradník Ulreich již překročili třicítku a někdejší mládežnický reprezentant Německa, za něhož letos v létě lisabonští Orli zaplatili jen 2,2 milionu eur, by se mohl časem hodit.