Agent: Je to pravda, Giovinco se může vrátit zpátky do Evropy

Andrea D’Amico má pod svým podpisem již několik velkých transferů a další by mohl přidat během blížícího se zimního přestupového období. Dle jeho vlastních slov jsou ve hře dvě zvučná jména, přičemž jedno hraje za velkou louží a druhé na Britských ostrovech.

Agent: Je to pravda, Giovinco se může vrátit zpátky do Evropy

„Sebastian (Giovinco) je patrně nejdůležitějším hráčem celé MLS. Během své první sezony dával jeden gól za druhým, ve druhé sezony se dostal až do finále playoff, až letos je to s jeho situací v Torontu trochu komplikované. Je to skvělý hráč, ale nemůžete od něj čekat zázraky každý den,“ svěřuje se hráčův agent, jenž tím odkazuje na ne příliš povedený ročník kanadského celku.

Co tedy na jednatřicetiletého hráče čeká? „Samozřejmě, že návrat do Evropy je ve hře. Nyní je sice ještě poměrně velice brzy, abychom podobné věci řešili, ale rovněž je nemůžeme vyloučit. V následujících dnech učiníme rozhodnutí,“ doplňuje.

Není tomu tak dávno, co se objevily spekulace odkazující na nejistou budoucnost u dalšího svěřence Andrea D’Amica. Španělský záložník Cesc Fàbregas má v Chelsea platnou smlouvu jen do června roku 2019 a nutno podotknout, že její prodloužení není zrovna na programu dne.

„Pamatuji si, když jsem získal Gennara Gattusa (současný lodivod AC Milán) ještě v době, kdy hrál v Rangers. Byl to jeden z nejvíce oddaných lidí fotbalu, jaké jsem za celý svůj život poznal, a se svou precizností pokračuje i coby jako trenér. Jestli přejde Fàbregas do AC, to nám napoví až čas, ale sám mohu prozradit, že nás během zimy čeká několik šílených přestupů, a to nejen ty, o kterých víme,“ překvapil a uzavřel čtyřiapadesátiletý sportovní agent.