Ronaldo čelí dalšímu obvinění. Americký soud se bude zabývat podezřením ze znásilnění

Ronaldo čelí dalšímu obvinění. Americký soud se bude zabývat podezřením ze znásilnění

Portugalská hvězda Cristiano Ronaldo opět čelí obvinění. Před časem byla někdejší tvář Realu Madrid podezřívána z daňových úniků, nyní se jedná o závažnější delikt. Podle slov Kathryn Mayorgaové ji útočník Juventusu v červnu roku 2009 v Las Vegas znásilnil.

Pětinásobný držitel Zlatého míče toto obvinění popírá, ale přiznává, že s ní sex měl. Podle jeho slov s ním měla pohlavní styk dobrovolně. Čtyřiatřicetiletá Američanka však poukazuje na řadu důkazů, které mluví v její prospěch. Za svou mlčenlivost prý měla podle německého listu Spiegel inkasovat 375 tisíc dolarů.

Znásilněna měla být análně na hotelovém pokoji. Po aktu ji prý řekl, že z 99 procent je dobrým chlapem, ale neví, co je s tím jedním procentem. Její advokát se nyní rozhodl napadnout dohodu o mlčenlivosti, kterou tehdy podepsala. Před lety znásilnění sice oznámila, ale neuvedla jméno útočníka.

Mayorgaová následně musela docházet na terapie a v prvním roce také hodně pila alkohol. I dnes jí ale trápí deprese a rozhodla se s informací přijít na veřejnost z důvodu, že se obává, že nebyla jediná. Celým případem se má zabývat americký soud.