Ronaldo čelí dalšímu obvinění. Americký soud se bude zabývat podezřením ze znásilnění

Portugalská hvězda Cristiano Ronaldo opět čelí obvinění. Před časem byla někdejší tvář Realu Madrid podezřívána z daňových úniků, nyní se jedná o závažnější delikt. Podle slov Kathryn Mayorgaové ji útočník Juventusu v červnu roku 2009 v Las Vegas znásilnil.

Ronaldo čelí dalšímu obvinění. Americký soud se bude zabývat podezřením ze znásilnění

Pětinásobný držitel Zlatého míče toto obvinění popírá, ale přiznává, že s ní sex měl. Podle jeho slov s ním měla pohlavní styk dobrovolně. Čtyřiatřicetiletá Američanka však poukazuje na řadu důkazů, které mluví v její prospěch. Za svou mlčenlivost prý měla podle německého listu Spiegel inkasovat 375 tisíc dolarů.

Znásilněna měla být análně na hotelovém pokoji. Po aktu ji prý řekl, že z 99 procent je dobrým chlapem, ale neví, co je s tím jedním procentem. Její advokát se nyní rozhodl napadnout dohodu o mlčenlivosti, kterou tehdy podepsala. Před lety znásilnění sice oznámila, ale neuvedla jméno útočníka.

Mayorgaová následně musela docházet na terapie a v prvním roce také hodně pila alkohol. I dnes jí ale trápí deprese a rozhodla se s informací přijít na veřejnost z důvodu, že se obává, že nebyla jediná. Celým případem se má zabývat americký soud.