Slovenská hvězda zatím nenalézá společnou řeč s Interem. Do hry vstupují Rudí ďáblové

Ostře sledované vyjednávání slovenského legionáře Milana Škriniara s vedením Interu Milán zatím nenašlo rozhřešení. Podle italského webu Calciomercato by mohl dokonce třiadvacetiletý obránce zamířit do Manchesteru United, které by za něj bylo ochotné zaplatit 60 milionů eur.

Slovenská hvězda zatím nenalézá společnou řeč s Interem. Do hry vstupují Rudí ďáblové

Škriniar patří v poslední době k nejvíce obletovaným tvářím italské Serie A jeho jméno je pravidelně spojováno s celou řadou elitních evropských celků. Odchovanec Žiliny by mohl skutečně ze San Sira zamířit pryč, ale vedení Interu o tom nechce ani slyšet. Samo hledá cestu dohody, která by klub s hráčem svázala novým kontraktem.

Je jisté, že je pro současný tým Interu důležitým. V minulé sezóně odehrál více jak 40 zápasů a jen málokdy byl střídán. Zaznamenal čtyři branky, ale jeho předností je především defenzivní činnost. Jeho cena na přestupovém trhu roste a zájemci budou muset zaplatit pořádný balík, pokud jej chtějí ulovit.

Vedení italského celku chce v novém kontraktu mít zahrnutou i výstupní klauzuli, která by hráče uvolnila jen za obrovskou sumu. Samotný hráč by rád zase vyšší plat, neboť se domnívá, že by si ho zasloužil. Od svého chlebodárce požaduje tři miliony eur a případné bonusy. Situace by chtěl využít Manchester United v čele s koučem José Mourinhem. Rudý ďábly nezastihla nová sezóna v ideální formě a trápí se především defenziva, kterou by chtěl v lednovém přestupovém okně vyztužit.