Jsme v útlumu a nepřeje nám vůbec nic, smutní Hora ze Stínadel

Jsme v útlumu a nepřeje nám vůbec nic, smutní Hora ze Stínadel
OBSAHUJE OHLASY

Novým teplickým trenérům Stanislavu Hejkalovi a Pavlu Drskovi premiéra na lavičce Sklářů nevyšla. S účastníkem základní skupiny Evropské ligy totiž Žitný, Vondrášek, Ljevakovič a spol. těsně prohráli (1:2).

Tým ze Stínadel navíc inkasoval rozhodující trefu až v nastaveném čase, což je trochu smůla. "Škoda, že jsme nehráli chytřeji, tedy na jablonecké polovině. Měli jsme kouskovat hru a nějak to ubojovat. Na druhou stranu ale musím uznat, že od Masopusta to byl gól kola. Jablonečtí na nás byli celkově dobře připravení," přiznal záložník Jakub Hora.

Třinácté místo s devíti body z třiceti možných je samozřejmě na severu Čech považováno za velké zklamání. "Jsme v útlumu a nepřeje nám vůbec nic. Bohužel," doplnil exslávista, který si zahrál také za Most, České Budějovice či Bohemians 1905 a součástí teplického fotbalu je od léta 2014.

Velké šanci se navíc Teplicím nedávají ani v následujícím jedenáctém kole, kdy je čeká výjezd do Plzně. Dalo by se kalkulovat s tím, že bude mít za sebou Viktoria těžké duely se Spartou a s AS Řím? "Musíme to brát jako každý normální zápas. Plzeň má v kádru takřka třicet hráčů a musíme se soustředit především sami na sebe. Budeme chtít bodovat, protože nám nic jiného nezbývá," uzavřel sedmadvacetiletý Hora, jenž v minulosti prošel právě i Štruncovými sady.

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.