Hattrick opět s přílohou: vše o Lize mistrů i o „českých“ skupinách Evropské ligy

Hattrick opět s přílohou: vše o Lize mistrů i o „českých“ skupinách Evropské ligy

První říjnový týden opět patří evropským pohárům v tom nejluxusnějším balení. Hraje se Liga mistrů i Evropská liga, ve hře jsou tři české týmy. Pokud hledáte manuál k televizním obrazovkám, je ideálem nejnovější číslo magazínu Hattrick, které je nyní v prodeji.

Jeho podstatnou část totiž tvoří příloha k evropským pohárům. Na desítkách stran vám nabízíme kompletní přehled o losu, skupinách, týmech, zabrousíme i do historie obou soutěží.

„Plzeňská“ skupina Ligy mistrů je rozpracována na čtyřech stranách včetně detailních soupisek s již tradičně uvedenými tržními cenami hráčů.A tak si můžete třeba lehce spočítat, jaký poměr je mezi nejdražším hráčem Realu Madrid a plzeňské Viktorie. Kalkulačky nebude třeba.

U zbývajících skupin uvádíme nejen vizitku klubů a jejich úspěchů, ale také ideální jedenáctku, kterou by mohli trenéři postavit. Ideální pro vaši konfrontaci u televize…

Na své si přijdou i fanoušci Slavie a Jablonce, kteří se velmi podrobné informace dozvědí nejen o svých klubech, ale i detailně jim představujeme jejich soupeře v základních skupinách Evropské ligy.

Takže neváhejte, magazín Hattrick, který právě vychází, vám bude věrným průvodcem celého pohárového podzimu.