Sparta nebyla proti Slavoji Polná tak suverénní, jak se čekalo a klid jí dali až žolíci Šural s Hložkem

Sparta nebyla proti Slavoji Polná tak suverénní, jak se čekalo a klid jí dali až žolíci Šural s Hložkem

Sparta má za sebou vystoupení ve třetím kole MOL Cupu a po výjezdu na Vysočinu a střetu s divizním Slavojem Polná se může těšit na osmifinálovou fázi po vítězství 4:1.

Ještě v 88. minutě však vedl velký favorit z letenské Generali arény pouze o jeden gól a stačilo málo, aby došlo na drama, což by bylo vzhledem k tomu, že si většina hráčů domácích musela vzít kvůli poháru volno, obrovské překvapení.

Dvě minuty před koncem však po přihrávce Kangy udeřil střídající kapitán Šural a v samotném závěru zvýšil po odraženém míči na třígólový rozdíl velký příslib do budoucna Adam Hložek (16), jenž byl tou dobou na trávníku pouze pár minut.

Trenéři Ščasný s Kováčem poslali na trávník borce, kteří příliš často nenastupují a ze základu figurovali mezi jedenácti vyvolenými pouze Kanga s Radakovičem. Od úvodní minuty tak dostali příležitost Heča, Wiesner, Štětina, Čivič, Sáček, Vácha, Vatajelu, Pulkrab či Mebrahtu.

3. kolo poháru MOL Cupu:

Slavoj Polná - Sparta Praha 1:4 (0:1)
Branky: 77. Čížek - 22. Pulkrab, 74. Radakovič, 88. Šural, 90. Hložek.

Sestava Sparty: Heča - Wiesner, Radakovič, Štetina, Čivič - Sáček, Vácha (63. Plavšič), Kanga, Vatajelu - Pulkrab (52. Šural), Mebrahtu (83. Hložek). Trenér: Ščasný.