Gólový Huntelaar se pořád cítí báječně: Na něco jako konec kariéry vůbec nemyslím

Gólový Huntelaar se pořád cítí báječně: Na něco jako konec kariéry vůbec nemyslím

Pětatřicetiletý nizozemský kanonýr Klaas-Jan Huntelaar má stále chuť do hry a to, že by svět profesionálního fotbalu opustil již po právě probíhající sezoně 2018/2019, určitě nevyjde.

Současný střelec Ajaxu Amsterdam, který prošel Heerenveenem, Realem, Schalke i AC Milán, by si svou kariéru rád dále prodloužil a pokračoval také v soutěžním ročníku 2019/2020.

"Cítím se skvěle, po zdravotní stránce nemám skoro žádné problémy a na něco jako konec kariéry vůbec nemyslím. Do fotbalu jsem pořád opravdu zapálený. Hraji spoustu zápasů a opravdu si to užívám," pronesl serverem eurofotbal.cz citovaný borec, který už nasázel na klubové úrovni více než 300 branek.

A potvrzuje to i současná výkonnost - ve čtrnácti soutěžních zápasech za amsterdamského obra se trefil desetkrát (v nizozemské lize přetavil šest startů v základní sestavě ve stejný počet přesných zásahů) a evidentně má formu.

Spoluhráč Václava Černého navíc stále stoupá i v historickém pořadí nejlepších střelců Eredivisie. Jen v nejvyšší nizozemské soutěži už nastřílel 128 gólů a momentálně mu patří třiadvacátá pozice. V dohledu jsou však ještě lepší příčky, ke kterým se může přiblížit již v neděli v domácím utkání proti pátému AZ Alkmaar.