Jestli se Zidane připojí k Manchesteru United, pak sním dvě krysy, pravil bývalý hráč Barcelony

Spekulace posledních dní nám říkají, že se Rudí ďáblové po herní a výsledkové krizi neubrání změně trenéra, a tím mužem, jenž by měl zaujmout místo po José Mourinhovi, by měl být právě Zinédine Zidane. S tímto tvrzením však hrubě nesouhlasí Christophe Dugarry.

Jestli se Zidane připojí k Manchesteru United, pak sním dvě krysy, pravil bývalý hráč Barcelony

„Zizou se nepřipojí k Manchesteru United, na co proboha lidé myslíte,“ pravil pro RMC Sport bývalý francouzský reprezentant, který ve své kariéře oblékal dresy klubů, jako je AC Milán, Barcelona, Marseille, Bordeaux nebo Birmingham .

„Říkám vám, tyto spekulace jsou jenom bludy. Zidane se rozhodně nepřipojí k žádnému anglickému klubu a rozhodně ne k Manchesteru,“ opakuje se.

„Vztah mezi Mourinhem a Zidanem nebyl nikdy dobrý… nikdy! Je tedy naprostý nesmysl, aby po něm převzal jeho tým. José se s tou situací popere po svém,“ vysvětluje.

Co bude, kdyby se náhodou Zinédine přeci jen stal novým trenérem United? „Pak vám přísahám, že sní nikoliv jednu, ale rovnou dvě krysy!“ neváhá ani na moment.

A jaký má názor na současný vývoj v klubu? „Je to očividné. Ti hráči si vybírají, kdy budou hrát, a kdy se na to naopak vybodnou. Někteří dokonce věří, že svým přístupem zajistí Mourinhovi vyhazov. Tohle není problémem špatné taktiky, ale problémem špatného přístupu. Řešení bych hledal prvně u hráčů a teprve až pak u trenéra,“ dodává.