Krmenčík: Jde vidět, že doma se cítíme lépe, tady nedarujeme nikomu nic. Hraje se tu jinak než kdekoli jinde

Viktoria, která na domácí půdě obhajuje prvenství z minulého ročníku a v aktuální tabulce se dělí o vedoucí pozici se Slavií, dosáhla na šesté domácí vítězství v sezoně, s tím, že popáté šlo o těsný výsledek 1:0.

Krmenčík: Jde vidět, že doma se cítíme lépe, tady nedarujeme nikomu nic. Hraje se tu jinak než kdekoli jinde

V Doosan aréně tentokráte padly Teplice, o což se postaral exsparťanský středopolař Aleš Čermák, jenž si připsal první vstřelenou branku v aktuálním ročníku 2018/2019.

"Škoda, že to bylo po výsledku 1:0, protože jsme měli určitě šance na více branek, ale tři body jsou tři body. Vždycky je to o kvalitě, dnes se nám bohužel nedařilo proměňovat šance, které jsme si vytvořili. Díky bohu za to, že jsme vyhráli 1:0," pronesl na webu fcviktoria.cz bývalý mládežnický reprezentant Česka.

Tomu u jeho trefy asistoval nejlepší střelec Plzně Michael Krmenčík, jenž tentokráte střelecky mlčel a je tak na sedmi trefách. "Jde to vidět, že doma se cítíme lépe, tady nedarujeme nikomu nic. Fanoušci byli zase skvělí, hraje se tu jinak než kdekoli jinde. Že tu sklízíme body je zásluha nás i našich fanoušků," vysekl poklonu západočeským ochozům pětadvacetiletý snajpr, jehž cena je několik milionů eur.

"Šance na to máme, abychom dali víc gólů, v neděli jen já osobně měl čtyři nebo pět. Musíme být v klidu a věřit v to, že to tam zase jednou spadne. Takový je fotbal, ale hlavní je, že jsme vyhráli. Měli jsme výborného Aleše Hrušku, který vše chytil a nedovolil, abychom dostali gól," pochválil expříbramského strážce svatyně s prvním ligovém startem v této sezoně ofenzivní kolega Chorého a Řezníčka.