Současné postavení Sokolova neodpovídá představám a Horváth už není trenérem Baníku

Současné postavení Sokolova neodpovídá představám a Horváth už není trenérem Baníku

Milan Mišůn, Jaroslav Belaň, David Štípek, Petr Glaser, Václav Vašíček a spol. jsou bez hlavního trenéra. Po vzájemné dohodě totiž ukončil své působení v druholigovém Baníku Sokolov Pavel Horváth.

Bývalý český reprezentant s velmi bohatou hráčskou minulostí opředenou několika tituly i zahraničními dobrodružstvími usedl na sokolovskou lavičku před startem ročníku 2017/2018 a v minulé sezoně dovedl tým na konečné sedmé místo, s čímž panovala spokojenost.

V probíhajícím soutěžním období FNL patří Baníku průběžná jedenácté místo s jedenácti získanými body z jedenácti zápasů. Posledním duelem, který strávil Horváth na lavičce jakožto hlavní kouč A-mužstva, bylo víkendové neúspěšné klání s Dynamem České Budějovice.

Zbylí členové realizační týmu však ve svých funkcích pokračují. "K pondělnímu dni jsme vzájemnou dohodou ukončili spolupráci s trenére Horváthem. Další členové realizačního týmu zůstávají u mužstva. Současné postavení A mužstva v tabulce a zisk bodů neodpovídá představám našeho klubu. Pavlovi Horváthovi chce jménem FK Baník Sokolov poděkovat za působení v klubu a přeji mu mnoho štěstí nejen ve sportovním, ale i v osobním životě," pronesl na oficiálních stránkách klubu jeho výkonný ředitel Tomáš Provazník.

FNL - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.